Кредитный калькулятор

Сумма кредита

от 3000 до 50000 грн.

Срок

от 12 до 36 мес.

Ежемесячный платеж

Споживчий кредит готівкою без довідок

Дізнайтеся, що ж таке «кредит готівкою без довідок, без поручителів, без застави».

условия кредитования

Споживчий кредит готівкою без застави безперечно дуже зручний, але має свої особливості.

По-перше. Потрібно розуміти, що для фінансової організації видати гроші в кредит - це вкрай ризикована операція. Тому, вона зобов'язана закладати в відсоток по кредиту високий ризик не повернення. І такий відсоток не може бути низьким, а термін кредитування - перевищувати 3 роки. Тому, якщо Вам потрібні більш-менш великі (від 50 000 грн.) гроші в кредит, краще це робити під заставу землі, нерухомості і т.д. Там ставки нижче - від 16% річних, і терміни довше - до 10-15 років.

По-друге. Якщо Вам потрібні гроші в кредит без застави та довідки про доходи в межах від 500 грн. до 5000 грн., то у Вас є дві можливості - звернутися у фінансову організацію або в ломбард. В останньому випадку Вам доведеться залишити в заставу золото, коштовності або щось інше, що влаштує ломбард. І річний відсоток за кредитами в ломбардах за даними журналу «Деньги» коливається від 72% до 365% річних.

По-третє. Якщо Вам потрібно взяти кредит готівкою без довідки про доходи на суму від 3000 грн. (при цьому Ви працюєте і місто Вашого проживання - Київ), ми вважаємо, що одним з найкращих варіантів буде споживчий кредит готівкою в кредитній спілці «Сімейна позика».

Дізнайтеся наші умови кредитування та переконайтеся самі!