Кредитний калькулятор

Сума кредиту

от 0 до 0 грн.

Срок

від 12 до 36 міс.

Щомісячний платіж

«Сімейна позика» — найкращий кредит готівкою в Києві.

Дякуємо, що завітали на нашу сторінку. Ми розуміємо, що Вам, напевно, терміново потрібні гроші. Запевнюємо, що Ви звернулися за необхідною адресою. Ми дійсно швидко видаємо кредити готівкою на кращих умовах і зробимо все можливе, щоб вам допомогти.

условия кредитования

Чому «Сімейна позика»?

Та тому, що це так здорово, отримавши гарний кредит готівкою до 30 000 грн., зробити заплановане і відчути себе щасливою людиною!

Таке щастя чекає Вас, якщо Ви маєте хоча б мінімальну офіційну зарплату і київську прописку.

Ми працюємо для простих киян - лікарів і вчителів, робітників і службовців, людей, які чесно і важко заробляють собі на життя. Ми не принизимо себе обманом - ми просто поважаємо себе та інших.

Щоб отримати у нас кредит, необхідно ознайомитися з нашими умовами кредитування, заповнити онлайн заявку на кредит або зателефонувати до нас в офіс за телефоном 201-64-68.

Дізнатися всю інформацію про нас відповідно до Закону України «Про споживче кредитування» можна в розділі «Обов'язкова інформація»

Однак, перш за все, нам хотілося б відзначити ту атмосферу душевного тепла, яка в нашій організації відчувається у всьому. Можна було б спробувати переконати Вас, що ми найкращі в Києві. Але нехай краще за нас скажуть наші вдячні позичальники. Безліч дивних і найнесподіваніших слів подяки кожен може прочитати в нашій книзі відгуків і пропозицій (вже в трьох !!! томах), де кількість побажань вже давно перевищила дві тисячі.

Ось деякі з них: «Книга відгуків та пропозицій кредитної спілки «Сімейна позика».

Як бачите, ми робимо все можливе, щоб кожен, хто хоч раз звернувся до кредитної спілки «Сімейна позика», відчув те саме, що відчували ці та багато, багато інших наших клієнтів.

Удачі Вам і нехай все у Вашому житті вирішується також легко і просто, як видається наш кредит!